פתרונות

כנסים מקצועיים

חשוב לכם שמשתתפי האירוע יראו טוב יותר? יהיו חשופים לשידורים ממתחמים שונים באירוע? אנו נדאג לספק שידור איכותי מקומי של כל חלק מהאירוע שלכם באמצעות מסכים, מתאים לאירועים הכוללים מתחמים נפרדים, תחנות שונות אירועים גדולים בהם יושבים אנשים במרחק מההתרחשות המרכזית, אנו עובדים בסנכרון מלא עם כל חברות ההגברה התאורה והמסכים, ויודעים לתת לכם את הפתרון הטוב ביותר בהתאמה מלאה לאירוע שלכם. אנו יכולים לספק ללקוחותינו מסכים מכל סוג ובכל גודל ובאיכות מקסימלי.

מספרים עלינו

הייתי אמור להשתתף באירוע של ועידת אחים לעסקים שהתקיים בבני ברק. אך בשל עניין עסקי נאלצתי לטוס יום קודם ללונדון. חשתי החמצה על כך שאפסיד את הוועידה. אבל אז חבר שלח לי קישור צפייה לוועידה דרך אתר שיא לייב. השידור היה עוצמתי. הרגשתי שאני נוכח במקום. כה לחי... תמשיכו להצליח.

הייתי בדרך למירון להדלקה המרכזית. כאחד שלא מוותר על ההדלקה של האדמו"ר מביאן שליט"א. אני מגיע כמידי שנה ושנה. בדרך הרכב שבק חיים, הזמנתי גרר והבנתי שלא אספיק את ההדלקה. רפרפתי ברשת ומצאתי את האתר שיא לייב. היה לי תחושה עילאית לצפות. הרגשתי שלמרות הכל - את ההדלקה לא פיספסתי.

לכבוד חברת שיא לייב. רציתי להודות לכם על שידור מקסים ומקצועי. צפיתי בשידור הבחירות שהיה ברדיו קול חי. היה שידור חד. וברור. ממש מקצועי. תודה רבה לכם.