מספרים עלינו

רצינו להודות לכם על השידור הנפלא שעשיתם מחתונת בתנו באולמי קונקורד, משפחתנו שנשארו בארה"ב לאור המזג האוויר הקשה, הרגישו שנמצאים בחתונה. תודה על השידור האיכותי, על השירות המסור. אנו בטוחים שנמשיך להשתמש בשירותים שלכם.

משפחת רביבוביץ בלגיה

אני רוצה להודות לך בשמי ובשם המשפחה כולה, על הפקת שידור חי מהחתונה ביום ד' באולמי גני הדקל, השידור חי היה ברור ומוצלח ביותר, אין לך מושג איך זה השפיע על בני המשפחה שנבצר מהם להשתתף, זה היה ממש תחיית המתים, ברכותינו שתזכו תמיד להכניס שמחה בלב בני ישראל. בתודה ובהוקרה.

שלוימי

לחברת c-live, שלום. תודה על השידור הנפלא מהחתונה של משפחת גרינפלד. הסבתא שלא יכלה להשתתף צפתה בכל החתונה דרך השידור חי ונהנתה מאד. תודה מיוחדת לצלם שעשה מעשה מעל ומעבר להעביר את חוויית החתונה. .

משפחת גרינפלד 

לכבוד חברת השידורים שיא לייב ברצוננו להודות לכם על השידור הנפלא ביום לג בעומר מההדלקות של האדמו"רים והריקודים באתרא קדישא מירון. כל שנה אנו צופים מרחוק בשידורים, בשנתיים האחרונות אנו צופים באמצעות השידורים שלכם, ואנו פשוט נהנים מהחוויה מרגישים כאילו ואנו במירון. תודה רבה לכם תמשיכו לעשות חיל משפחת גרין לונדון

משפחת גרין לונדון

רציתי להודות לך על הסרטת והעברת השידור מהחתונה של בני בשבוע שעבר. אבי שיחי' - קשיש גר בארה"ב ואינו מסוגל להגיע לארץ. הוא מאוד הצטער על שלא יכל להגיע ולהשתתף בשמחה. ולכן החלטנו להעביר לו את השידור. הוא ראה את כל החתונה מתחילת החופה, ועד לסוף המצווה טאנץ. המשפחה בארה"ב הגיעו אליו בלבוש חגיגי, רקדו - ושמחו איתו. כשחזרנו מהחתונה שוחחנו איתו והוא אמר:"לא ראיתי את החתונה - הייתי בחתונה"! וזה אומר הכל!

תודה!

כמכר המשפחה של הרב מינצברג זצ"ל, היה לי חשוב להשתתף בלוויה. נכחתי בטיפול חירום בארה"ב. לצידי בבית החולים היה יהודי נוסף שסיפר לי על חברת שיא לייב שמעבירה שידורים. וכך השתתפתי בלוויה. תודה לכם על השידור.

...

חברת שיא לייב שלום לכם. כותב את השורות האלו בדמעות. אך מצד שני חש צורך להודות לכם למרות הקושי המצער. העברתם עבור משפחתינו שידור מהלוויה של אחד מבני המשפחה. רציתי להודות לכם על כך ושנשמע ונתבשר בבשורות טובות תמיד.

לכבוד מנכ"ל חברת שיא לייב. שלום וברכה. בשורות אלו אנו רוצים להביע את תודתינו לחברתכם. על שידור חי אומנם בתקופה של צער ואבידה. אבל עצם השידור חי הקל מעלינו ומעל בני משפחה נוספים. אתם צוות מיוחד.

הייתי אמור להשתתף באירוע של ועידת אחים לעסקים שהתקיים בבני ברק. אך בשל עניין עסקי נאלצתי לטוס יום קודם ללונדון. חשתי החמצה על כך שאפסיד את הוועידה. אבל אז חבר שלח לי קישור צפייה לוועידה דרך אתר שיא לייב. השידור היה עוצמתי. הרגשתי שאני נוכח במקום. כה לחי... תמשיכו להצליח.

בדרך למירון להדלקה המרכזית. כאחד שלא מוותר על ההדלקה של האדמו"ר מביאן שליט"א. אני מגיע כמידי שנה ושנה. בדרך הרכב שבק חיים, הזמנתי גרר והבנתי שלא אספיק את ההדלקה. רפרפתי ברשת ומצאתי את האתר שיא לייב. היה לי תחושה עילאית לצפות. הרגשתי שלמרות הכל - את ההדלקה לא פיספסתי.

לכבוד חברת שיא לייב. רציתי להודות לכם על שידור מקסים ומקצועי. צפיתי בשידור הבחירות שהיה ברדיו קול חי. היה שידור חד. וברור. ממש מקצועי. תודה רבה לכם.

בחול המועד השנה נערך בקריית צאנז בנתניה מעמד פדיון פטר חמור. אך את החג עשינו כל המשפחה בקרואטיה. חיפשנו חוויה מאתגרת למשפחה. רכשנו רישיון צפיה ישירה במעמד, וזה היה ממש עוצמתי. חוויה נהדרת במינימום כסף.

לחברת השידורים שיא לייב שלום וחג שמח. לומר תודה - לוקח פחות מדקה. בעלי כהן שמשתתף כמידי שנה באירוע ברכת הכהנים בחול המועד בכותל. צפיתי בשידור חי וזה היה ממש מעין עולם הבא. חשתי צורך לשלוח לכם מכתב של תודה. חג שמח!

ברכה נחשוני

ממש נעים לצפות דרככם בשידורים. השידורים מקצועיים ואיכותיים. מחכים ללג בעומר לצפות בשידור שלכם.

שירה העניג

כאן עבורכם לכל שאלה

נשמח לייעץ ולמצוא עבורכם את הפתרון המתאים