עם שיא לייב - הכל אפשרי

להיות בבית
להרגיש באירוע

פתרונות מושלמים
בשבילך.

לשיא לייב מגוון רחב של פתרונות, בהתאמה לאירוע שלך. הופעות, כנסים, אירועים אישיים משמחים –  ומרגשים, והכל במקצועיות.

01

ניתוב
מצלמות

02

שידור
ליוטיוב

03

שידור
בפייסבוק

04

שידורים
מוגנים

05

שידור
פרטי

06

כנסים
מקצועיים

מתחייבים לשירות יוצא דופן ללקוחותינו

השידורים המקצועיים ביותר.

כמה פעמים צפית בשידור באינטרנט ונאלצת לחכות לטעינה? לרענן את העמוד? לצאת ולהיכנס? לא עוד! בזכות שיטת העבודה אותה פיתחנו ועם נסיון רב של פרויקטים – ושנים של שירות. אנו יודעים כיום איך להפוך פרוייקט שידור טוב לפרויקט מצוין בשילוב מנצח של ליווי אישי, שירות מכל הלב. אנו מקפידים לבחור לחברתנו את העובדים – הצלמים – צוות השטח, הטובים ביותר, והיצירתיים ביותר.

בוא לחוות שידור חי.

שידורים חוזרים.

בקרוב!

לקוחות מספרים.

משפחת שפירא
Icon.png
השבוע חגגנו אירוע נוסף בשידור חי, בפעם העשירית בשלוש שנים האחרונות וכמו כל פעם, גם הפעם נהנו מאד, מהשירות ומהאיכות. הסבים והסבתות מאירופה וקנדה לא הפסיקו להתרגש ולהתרגש
חיים שינצר
Icon.png
ממש התרגשתי להשתתף בחתונה של בן דוד שלי, אבל לא יכולתי בגלל Covid 19. כל כך התאכזבתי שלא יכולתי להיות שם באופן אישי, אבל למזלי הצלחנו לצפות בחתונה מרחוק. זו הייתה חוויה נהדרת והרגשתי שהיינו שם!
yona royz
Icon.png
I'm from London and attended the event demanded through your live broadcast, thank you. I was able to see the event in real time and it was a great experience. I loved how you managed to capture the energy of the event and share it with people who could not be there.
משפחת מאלר
Icon.png
ברכת תודה לצוות הנפלא של c-live! זה המקום וכעת הזמן להביע בפניכם ובפני קוראי האתר את גודל הערכתי והתפעלותי מעבודת הקודש הנפלאה שלכם: פנייתי אליכם לראשונה היתה בעקבות המועקה הכבדה שרבצה עליי בהתקרב מועד נישוי בני הצעיר, כאשר הבן הגדול יותר שוהה בחו"ל ונבצר ממנו לבוא ולהשתתף בשמחת הנישואין. למותר לציין מה גדולה היתה עוגמת הנפש של כולנו עקב מצב זה. על כן, כאשר נדע לי דבר האפשרות להיעזר בישרותי c-live לשידור ישיר של החתונה מתחילתה ועד סופרה - לבני השווה בחו"ל - ראיתי בכך פתח של הצלה וישועה. לא תיארתי לעצמי, ולא יכולתי גם לדעת מראש, עד כמה מסור הוא הצוות הנפלא של c-live ועד כמה מקצועית עבודתכם הקדושה. לא יהיה בכך משום הגזמה לומר, שבזכותכם היתה שמחתי - ושמחת המשפחה כולה - שלימה. בני, השוהה מעבר לים, ישב עם רעייתו וארבעת ילדיו וצפו באירוע המרגש מתחילתו ועד סופו - במשך שש שעות רצופות, כאשר אנו - המשפחה שבארץ - ניגשים כפעם בפעם אל עדשות המצלמה ומברכים אותם בברכת מזל טוב, שמחים עימם ומשתפים אותם בהרגשתנו. קשה לתאר במילים ובכתב את גודל שמחת הלב שהיתה לנו, וכל זאת כאמור בזכות העבודה המסורה והמקצועית של צוות c-live. הרגשנו באמת שנתתם לנו את הלב, ועל כך הוקרתנו והערכתנו. לכל מי שישאל ויתעניין, נמליץ בחום רב על שירותי ההסרטה והשידור של c-live ! תברכו מן שמיא, תהי ברכת ה' במעשי ידיכם, ויהי רצון שההצלחה תלווה אתכם בכל אשר תפנו ותעשו.

לא, אנחנו לא עוד חברת שידורים.
אנחנו הפתרון עם החוויה המושלמת בשבילך.

בלוגלייב ומאמרים אחרונים.

בקרוב!

Please select listing to show.