שאלות נפוצות

כן, בכדי לרכוש באתר, יש צורך להירשם. אבל, אל דאגה, לא נעשה שימוש בפרטים. הפרטים הינם על מנת לאבטח את הרכישה.
כמובן. על פי מדיניות החנות כל זמן שלא נעשה שימוש בפריטים שהזמנת, ניתן להחזירו בצירוף חשבונית הרכישה. וזאת תוך 14 ימים מיום הרכישה, ולקבל החזר כספי מלא. (לא כולל מבצעים).
במידה ולא קיבלת אישור רכישה במייל, וזאת תוך כשעה ממועד הרכישה, כדאי להיות איתנו בקשר. ניתן לפנות בטופס יצירת קשר באמצעות הטופס המקוון, להשאיר פרטים מלאים, וזאת בכדי שנדע לאיפה לחזור אליכם.
ניתן לשלם בכרטיס אשראי מסוג: ויזה כ.א.ל, ויזה לאומי כארד, מאסטרכארד, ישראכרט, ואמריקן אקספרס. בנוסף ניתן לשלם באמצעות פייפאל. במידה ויש ברשותכם כרטיס מתנה, תוכלו לשלם דרכו.
לאחר הרכישה, החיוב יישלח לחברת האשראי ובכפוף לאישורה. במידה והעסקה לא אושרה ע\”י חברות האשראי, תקבלו על כך הודעה בעת ביצוע העסקה, ולא תחויבו על כך.
כן. האתר שלנו מאובטח. כך, שכל הנתונים באתר הינם חסויים ומאובטחים. סודיות של המידע נשמרים באמצעות פרוטוקול סטנדרטי למסחר אלקטרוני המכונה SSL. פרוטוקול זה משמש להצפנת נתונים מעת קבלתם באתר בעת הרכישה ועד להעברתם למערכת אתר מצווה סנטר.
פרטי כרטיס האשראי של לקוחתנו הרוכשים באתר שיא לייב, אינם נשמרים במערכות שלנו. עם זאת, לקוח אשר מעוניין לשמר את כרטיס האשראי שלו עבור רכישות הבאות, יוכל לעשות זאת. חשוב לציין כי הסליקה באתר מתבצעת באמצעות חברת MAX לאומי כארד – חברה זו מאושרת ומאובטחת בתקנים המחמירים ביותר. וזאת על מנת להבטיח ללקוחותינו בטחון מלא.
התשובה היא כן ולא, לא צריכים כי ברוב המקרים אפשר להתחבר לצלם הוידאו שהוזמן לחתונה ולחסוך את עלות הצלם, אבל צריכים לקחת בחשבון שזה לא מומלץ, צלמי הודיאו שלנו מקצועניים בתחום השידור חי, סגנון הצילום הוא שונה לגמרי ומשרת אינטרסים שונים בחתונה
חברת שיא לייב הינה החברה היחידה בתחום שיכולה לעמוד בכל עומס שתיווצר, לא משנה לנו אם יש צופה אחד לחתונה או 2000, עד 10 אלף אנחנו אפילו לא צריכים להתעדכן קודם.
כן, צוות מיוחד שלנו תגיע לפרוס מבעוד מועד את הכבלים, נתאים לכם את צוות הצילום והניתוב לפי תמהיל האירוע, לא דומה הספד על מרן הגר\”ח קנייבסקי עם חמשה מצלמות לאירוע מוזיקלי עשיר של סיום סדר זרעים על שם הגר\”ח קנייבסקי

הזמינו עכשיו
שידור מקצועי
לאירוע שלכם