פתרונות

שמחות ואירועים

אנו מעסיקים צוות רחב ומגוון של צלמי וידאו מקצועיים בעלי הציוד המקצועי המתקדם ביותר וזאת בכדי שנמצא את ההתרמה הטובה ביותר לאירוע שלכם. צלמים מתמחים בהתאם למגזרים, צלמי כנסים מקצועיים, צלמות לאירועי נשים, צלמי חתונות בעלי התמחויות שונות ובהתאמה מלאה לחתונות מכל זרם ומגזר, צלמים בעלי רגישות מיוחדת לשידור לוויות. מפגשים עסקיים, מסיבות משפחתיות ועוד. בכל כדי האירוע שלכם, יהיה מושלם בדיוק כפי שחשוב לכם.

מספרים עלינו

רצינו להודות לכם על השידור הנפלא שעשיתם מחתונת בתנו באולמי קונקורד, משפחתנו שנשארו בארה"ב לאור המזג האוויר הקשה, הרגישו שנמצאים בחתונה. תודה על השידור האיכותי, על השירות המסור. אנו בטוחים שנמשיך להשתמש בשירותים שלכם.

אני רוצה להודות לך בשמי ובשם המשפחה כולה, על הפקת שידור חי מהחתונה ביום ד' באולמי גני הדקל, השידור חי היה ברור ומוצלח ביותר, אין לך מושג איך זה השפיע על בני המשפחה שנבצר מהם להשתתף, זה היה ממש תחיית המתים, ברכותינו שתזכו תמיד להכניס שמחה בלב בני ישראל. בתודה ובהוקרה.

לחברת c-live, שלום. תודה על השידור הנפלא מהחתונה של משפחת גרינפלד. הסבתא שלא יכלה להשתתף צפתה בכל החתונה דרך השידור חי ונהנתה מאד. תודה מיוחדת לצלם שעשה מעשה מעל ומעבר להעביר את חוויית החתונה. .