אודות שיא לייב

כאן בשבילכם – אנו ב C-LIVE מציעים ללקוחותיה העסקיים והפרטיים כאחד, פתרונות שידור חי באינטרנט המותאמים לאירועים שונים ומגוונים, החל משידורי אירועים פרטיים כגון חתונות, בר מצוות, לוויות, ועד לפתרונות שידור חי לעסקים וארגונים. בין מגוון הפתרונות שברשותנו, אנו מציעים שידורים חיים של הופעות, כנסים מקצועיים, דינרים, ערבי התרמה, וימי פעילות. עם ההתפתחות הטכנולוגית בתחום הוידאו ובעיקר בתחום תשתיות האינטרנט – גדלו אפשרויות החשיפה והגישה לתכני וידאו מהמחשב ומהמכשירים החכמים. אנו ב c-live משתמשים בציוד השידור המתקדם והמקצועי בשוק, ובשרתי הסטרמיניג CDM המבטיח איכות ויציבות שידור שטרם נראו בישראל. כך שהאירוע שלך יעבור חלק לאנשים שחשוב לך שיהיו שותפים לו.

כמה פעמים צפית בשידור באינטרנט ונאלצת לחכות לטעינה? לרענן את העמוד? לצאת ולהיכנס? לא עוד! אנו מתחייבים לרמת שידור האונליין הטובה ביותר בשוק. שידור רציף שיאפשר לאנשים שלא יכולים להצטרף אישית לאירוע שלכם, להרגיש חלק מהאירוע ממש כאילו הם שם! בזכות שיטת העבודה אותה פיתחנו ועם נסיון רב של פרויקטים – ושנים של שירות. אנו יודעים כיום איך להפוך פרוייקט שידור טוב לפרויקט מצוין בשילוב מנצח של ליווי אישי, שירות מכל הלב. אנו מקפידים לבחור לחברתנו את העובדים – הצלמים – צוות השטח, הטובים ביותר, והיצירתיים ביותר.

פתרונות מגוונים

אנו ב C-LIVE מציעים מגוון רחב של פתרונות, כדי שיתאימו בדיוק לאירוע שלכם. הופעות, כנסים, אירועים אישיים משמחים, מרגשים וכמובן, אירועים מקצועיים. הממשק שלנו מאפשר לכם לשדר את האירוע שלכם לארץ ולחו"ל באיכות גבוהה במיוחד.

כל הפתרונות

מתאימים במיוחד לכם – יש לכם אירוע ולא מצאתם מידע רלוונטי באתר? אנו יודעים לבצע התאמה אישית לאירוע שלכם ולנהל פרוייקטים מיוחדים ויצירתיים (אנחנו אפילו אוהבים אותם ממש). פנו אלינו ונתאים עבורכם את אפשרויות השידור הרלוונטיות והטובות ביותר עבור היום המיוחד שלכם.

שידורי לוויות

אתכם בכל הרגעים של החיים – גם בשעת אבליכם, אנו אתכם. לא תמיד האנשים הקרובים והחשובים לפרידה מאדם יקר לכם יכולים להיות נוכחים בלוויה. אנו נעמיד לצדכם את כל הדרוש, במהירות, ברגישות ובמקצועיות, לשידור לוויה, ההספדים, או הקמת מצבה, כך שכל מי שחשוב ירגיש חלק ושותף לרגעים אלו.

שידור חי בפייסבוק

דואגים למערכת היחסים שלכם – כולנו יודעים בשיח ומערכת יחסים עם הגולשים זה הכלי הטוב ביותר לקידום קשרי לקוחות ואמצעי משמעותי במערכת היחסים הזו הוא כמובן פייסבוק. בכדי לשפר ולהעמיק את הקשר עם הלקוח שלכם, אנו משלבים באופציית השידור החי של פייסבוק את ערוץ השידור האיכותי של c-live, וכל שנותר לכם הוא לתת ללקוחות שלכם תוכן איכותי, מעניין עבורם ולתת לאירוע לעשות את העבודה.

שידור ליוטיוב

יוטיוב כמנוע לצמיחה – יוטיוב הופכת לאיטה להיות מעצמת פרסום ולכלי מהותי במערכת היחסים עם הלקוחות והשותפים העסקיים שלכם. לכולנו יש ערוץ יוטיוב ואנו נדאג שתעבירו בו את התכנים שלכם בצורה הטובה והמקצועית ביותר. יש לכם כנס אקדמי, השקת קולקציה, כינוס תורמים, וכל אירוע מקצועי אחר, אנחנו נהיה שם! ננצל הזדמנות זו כדי לחשוף כמה שיותר אנשים לתכנים שלכם ולאירועים שלכם ובכך להעביר את המסר השיווקי ו/או להעמיק את הקשר עם האנשים שחשובים לכם, בצורה מושכת ואפקטיבית. שידורים ביוטיוב הינם פלטפורמה נוספת לשידור מקצועי מבית ב c-live החברה הגדולה והמקצועית לשידורים חיים באינטרנט במגוון רחב של פלטפורמות.

ניתוב מצלמות

נמצאים בכל מקום באירוע – בנוסף לשירותים הרגילים של חברת שיא לייב, אנו מספקים ללקוחות החברה אפשרות למולטי קאמרה, החל משתי מצלמות ועד לאירועים עם עשר מצלמות. לאירועים בהם נדרש במאי אנו מחוברים לבמאים המובילים בשוק שמכירים את חברתנו ומסתנכרנים איתה באופן מדוייק עד לתוצאה הסופית של צפייה באירוע מרחוק וידעו לייצר מהאירוע שלכם, חוויה אמיתית.

שידורים חיים באינטרנט

מתאימים את עצמנו אליכם – אנו מעסיקים צוות רחב ומגוון של צלמי וידאו מקצועיים בעלי הציוד המקצועי המתקדם ביותר וזאת בכדי שנמצא את ההתאמה הטובה ביותר לאירוע שלכם. צלמים מתמחים בהתאם למגזרים, צלמי כנסים מקצועיים, צלמות לאירועי נשים, צלמי חתונות בעלי התמחויות שונות ובהתאמה מלאה לחתונות מכל זרם ומגזר, צלמים בעלי רגישום מיוחדת לשידור לוויות. מפגשים עסקיים, מסיבות משפחתיות ועוד. בכל כדי האירוע שלכם, יהיה מושלם בדיוק כפי שחשוב לכם. מהמגזר הכללי ועד לזרמים החרדיים הקיצוניים בהם אסור השימוש ביום יום בוידאו.

מספרים עלינו