אופס, לא נמצא שידור...

בלבבות כולנו גוברת ההשתוקקות לזכות להשתטח על ציון המצוינת קודש קדשים של אור שבעת הימים, מרן הבעל שם טוב הקדוש במעזיבוז. שם, בהיכלו המרומם של הצדיק הקדוש שהוריד את אור החסידות הטהורה לעולמנו, מתרפק כל אחד ברגשות הומים מתוך השתפכות הנפש בתפילה ובתחנונים לישועת הכלל והפרט.

הרגעים האלה, אותם חווה כל אחד מאיתנו, שזכה לדרוך עם כף רגלו על מפתן האוהל הקדוש במעזיבוז, בלתי נשכחים ועומדים לפני העיניים יומם ולילה.


דרכיה של מעזיבוז אכן שוממות בתקופה קשה זו של נגיף הקורונה שמאיים להשבית חלילה את פעילותה הענפה של אגודת ‘אהלי צדיקים – גדר אבות’. מאז חודש אדר לא נראתה נפש חיה ברחובותיה של מעזיבוז, הטיסות הבינלאומיות בוטלו והגבולות נסגרו לחלוטין, אין יוצא ואין בא. מפעל חייו של יו”ר האגודה, הרב ישראל מאיר גבאי שליט”א, עומד בסכנת הכחדה חלילה. היום הוא הזמן להשיב לו תודה ולהכיר לו טובה על כל פעולותיו המפורסמות למען קברות הצדיקים ובתי העלמין ברחבי אירופה.


היכנסו ללינק המצ”ב, תרמו בעין יפה להצלת האגודה החשובה ותזכו להתברך בזכות הצדיקים הקדושים נוחם עדן.

https://metchy.com/ohaly_zadikim/1


ביוזמת האגודה, כדי שתוכלו לשזוף את עיניכם בנעשה בקודש הקודשים באוהל הבעש”ט הק’ במעזיבוז, ניתן לצפות בזאת מריחוק מקום ובקירוב לבבות בהיכלו של הבעש”ט הק’, זכותו תגן עלינו ועל כל ישראל אמן

הרשמה להתראות

הירשם
תודיע לי על
1 תגובה
הוותיק ביותר
החדש ביותר הצביעו ביותר
Inline Feedbacks
View all comments

כואב הלב כחה לראות